HAKKIMIZDA


                                                       BİNA.JPG


Avrupa merkezli bir firma ile uzun yıllar hizmet verdikten sonra 2014 yılında Pruva Automotive olarak kendi bünyesinde Otomotiv, Beyaz Eşya, Havacılık ve Savunma Sanayisi’nin ihtiyaç duyduğu Saç Metal Kalıpları, Saç Şekillendirme, Kalıp İmalatı ,Özel Makine, Aparatlar ve Proje Yönetimi konularında 25 yıllık teknik ve saha tecrübesine dayanarak hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Pruva Automotive'nin ana faaliyet konusu sac metal kalıp sektörüdür.
 
Pruva Automotive  olarak ilkemiz teknolojiyi ve trendi yakından takip ederek  müşterilerimize hızlı, kaliteli, yenilikçi ve sonuç odaklı çözümler sunmaktır. 

MİSYON

Sac metal kalıpçılığında sektörün ihtiyacı olan mühendislik hizmetlerini hızlı ve kaliteli şekilde müşterilerimize sunarak, müşteri memnuniyetimizi en üst safhaya çıkarmaktır.

 
VİZYON

Sac Metal Kalıp sektöründe  müşterilerimize, kaliteli ve sonuç odaklı çözümler üreteretek sektörde lider olmak.
                                                                   .

 

"TASARIMIN ÖTESİNİ KEŞFEDİN "

 KALIP ÜYESİ.jpg

HAKKIMIZDA - Pruva Automotive
Avrupa merkezli bir firma ile uzun yıllar hizmet verdikten sonra 2014 yılında Pruva Automotive olarak kendi bünyesinde Otomotiv, Beyaz Eşya, Havacılık ve Savunma Sanayisi’nin ihtiyaç duyduğu Saç Metal Kalıpları, Saç Şekillendirme, Kalıp İmalatı ,Özel Makine, Aparatlar ve Proje Yönetimi konularında 25 yıllık teknik ve saha tecrübesine dayanarak hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.Pruva Automotive'nin Ana faaliyet konusu Sac metal kalıp sektörüdür.
beyaz-esya-sac-sekillendirme-sac-metal-kalip-tasarimi-kalip-imalati-ozel-makine-aparatlar-ve-proje-yonetimi-beyaz-esya-havacilik-savunma-sanayi-ozel-makine-aparat-proje-yonetimi-kalip-tasarimi